کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ثبت‌ نام  / ورود به حساب کاربری  )
سبد خرید (0)
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول
 • 109
 • 2407 مرتبه
بهترین ویدئو پروژکتورها برای بازی

بهترین ویدئو پروژکتورها برای بازی

1400/12/11

 اگر می‌خواهید از بازی با صفحه‌نمایش بزرگ لذت ببرید، یک پروژکتور می‌تواند گزینه بسیار جذابی به نظر برسد. به هر حال هزینه تلویزیون‌های بزرگ بسیار بیشتر از بسیاری از پروژکتورهای بازی است. همچنین، برای یک تجربه واقعی از صفحه‌نمایش بزرگ، تلویزیون‌ها تمایل دارند حداکثر تا 100 اینچ پیش بروند، در حالی که پروژکتورها می‌توانند صفحه‌نمایش‌های بسیار بزرگ تری ارائه دهند.

البته باید توجه داشته باشید که یک ویدئو پروژکتور معمولی برای بازی به‌اندازه کافی خوب نخواهد بود. قبل از خرید یک پروژکتور گیمینگ باید نکات کلیدی را در نظر بگیرید. قطعاً خرید یک پروژکتور به‌سادگی خرید تلویزیون و وصل کردن آن نخواهد بود.

 

نکاتی که باید در رابطه با ویدئو پروژکتور گیمینگ لحاظ شود

خرید ویدئو پروژکتور درست مانند یک سرمایه‌گذاری است؛ چرا که یک تلویزیون ارزان قیمت بازی‌ها را به‌خوبی نمایش می‌دهد، اما یک ویدئو پروژکتور ارزان قیمت معمولاً هنگام برخورد با صحنه‌های سریع مانند لحظات پر اکشن در بازی‌ها نسبتاً ضعیف عمل می کند. شما باید بتوانید روی یک پروژکتور بازی خوب سرمایه‌گذاری کنید.

نکات ویدئو پروژکتور گیمینگ

داشتن مشخصات خوب برای ویدئو پروژکتور حیاتی است. یک ویدیو پروژکتور گیمینگ خوب باید وضوح بالا، نرخ تازه‌سازی سریع و تأخیر ورودی کم را ارائه دهد. در غیر این صورت، کیفیت تصویر ممکن است ضعیف به نظر برسد. 

صفحه نمایش ویدئو پروژکتور

سطح نمایش ویدئو پروژکتور را فراموش نکنید. امکان نمایش تصویر بر روی دیوار وجود دارد، اما یک صفحه‌نمایش پروژکتور اختصاصی بهتر عمل خواهد کرد زیرا دیوار می‌تواند دقت رنگ را مختل کند، به این معنی که بازی شما به‌خوبی به نظر نمی‌رسد.

نور محیط ویدیو پروژکتور

 حفظ تاریکی اتاق بازی حیاتی است. برخی از پروژکتورها می‌توانند بر نور روز به داخل اتاق غلبه کنند، اما در حالت ایده آل باید اتاق را با استفاده از پرده تاریک کنید.

 

نرخ تازه‌سازی سریع و تأخیر ورودی کم

مانند تلویزیون‌ها، پروژکتورها تا حدودی تأخیر ورودی دارند که این بسته به پروژکتوری که می‌خرید متفاوت است. چک کردن مشخصات قبل از خرید، به‌خصوص برای بازی ضروری است. برخی از پروژکتورها حالت‌های مختلفی را با حالت بازی ارائه می‌دهند و تأخیر را به حداقل می‌رسانند. تأخیر به زمان بین زمانی که پروژکتور سیگنال ویدئویی را دریافت می‌کند و زمانی که آن را پخش می‌کند، اشاره دارد.

خرید یک پروژکتور ارزان قیمت با تأخیر ورودی بالا، می‌تواند کیفیت زمان بازی شما را مختل کند. خرید پروژکتوری با تأخیر کمتر از 0.1 ثانیه ممکن است و این ایده معقولی است که هنگام خرید یک ویدئو پروژکتور بازی به دنبال آن باشید، به شرطی که بتوانید آن را بخرید.

 

بازی کردن با PS5 در پروژکتور گیمینگ

برای این کار شما باید یک پروژکتور با درگاه HDMI داشته باشید اما همه پروژکتورهای مدرن باید خودشان این را ارائه دهند. پلی استیشن 5 خود را مانند تلویزیون به پورت HDMI وصل کنید تا بتوانید بازی‌های پلی استیشن 5 را روی پروژکتور بازی کنید.

ویدیئو پروژکتور بازی برای psf

 

مزایا و معایب ویدئو پروژکتور گیمینگ

دلایل خوبی برای خرید یک پروژکتور بازی و برخی معایب وجود دارد. در اینجا یک مرور کلی از مزایا و معایب استفاده از پروژکتور گیمینگ آورده شده است:

مزایای پروژکتورهای بازی

اندازه صفحه‌نمایش قابل‌توجه یک پروژکتور می‌تواند به ‌اندازه بسیار بزرگتر از اکثر تلویزیون‌ها و معمولاً با هزینه کمتر پخش شود. اگر یک تجربه در صفحه‌نمایش بزرگ برای شما حیاتی است، این یکی از بهترین راه‌ها برای پذیرش آن به حساب می آید.  در پروژکتورهای گیمینگ نرخ تازه‌سازی بالا امکان‌پذیر است.

مزایای ویدئو پروژکتور بازی

برخی از پروژکتورهای گیمینگ رده بالا، نرخ تازه‌سازی بسیار بالایی مانند 240 هرتز ارائه می‌دهند، بنابراین در نهایت تصویری به مراتب بهتر از یک تلویزیون معمولی و هزینه کمتری نیز خواهید داشت.   پروژکتورها می‌توانند تأخیر ورودی کم را با هزینه کمتر ارائه دهند. بسیاری از تلویزیون‌های ارزان قیمت تأخیر ورودی نسبتاً بالایی دارند که برای بازی مناسب نیست، اما پروژکتور اغلب تأخیر ورودی نسبتاً کمی را با قیمت بهتر ارائه می‌دهد.

 

معایب پروژکتورهای بازی 

برای استفاده از پروژکتورهای گیمینگ، شما باید اتاق خود را آماده کنید. راه‌اندازی پروژکتور به‌سادگی وصل کردن تلویزیون نیست و باید مطمئن شوید که اتاق به‌اندازه کافی تاریک است تا از پروژکتور استفاده کنید و همچنین یک صفحه‌نمایش تنظیم کنید، زیرا تابش تصاویر روی دیوار هنگام بازی به‌ندرت مؤثر است.

  شما اغلب به بلندگوهای جداگانه نیاز دارید. برخی از پروژکتورها بلندگوهای داخلی دارند، اما بسیاری از آن ها عالی نیستند. شما باید بلندگوهای جداگانه بخرید تا بهترین استفاده را از تجربه بازی خود ببرید یا از هدفون در ارتباط با پروژکتور استفاده کنید.

 پروژکتورها ممکن است نویز داشته باشند و می‌توانند داغ شوند و صدای بلندی داشته باشند، به‌خصوص در هنگام نصب.

 

ویژگی‌های پروژکتور گیمینگ باکیفیت

ویدئو پروژکتورهای باکیفیت می‌توانند تصویری عالی ارائه دهند، روشنایی کافی برای کار در روز داشته باشند و بسیار قابل‌حمل‌تر از اکثر تلویزیون‌ها هستند در حالی که تصویری را ارائه می‌دهند که می‌تواند بسیار بزرگتر باشد. این تصویر بزرگ می‌تواند یک تنظیمات بازی شگفت‌انگیز ایجاد کند؛ زیرا جهان‌های بازی که در حال کاوش هستید در عرض دیوار اتاق نشیمن شما کشیده می‌شوند. قیمت ویدئو پروژکتور مخصوص بازی معمولا از ویدئو پروژکتورهای آموزشی بالاتر است.

ویژگی ویدئ. پروژکتور خوب

پروژکتورهای باکیفیت به‌سادگی تمام این کارها را در زمان بازی انجام می‌دهند. این پروژکتورها دارای رزولوشن خوب هستند تا زمانی که می‌خواهید در بازی‌هایی با جهان‌های سرسبز و بافت‌های بسیار پر جزئیات بیشترین وضوح را داشته باشید. با خروجی بالا، حتی اگر اتاق شما شرایط روشنایی ایده‌آل را نداشته باشد، می‌تواند وضعیت و وضوح لازم آن را حفظ کند. در نتیجه هر چه ویدیو پروژکتوری که برای گیمینگ خرید می‌کنید، کیفیت بالاتری داشته باشد، کیفیت بازی بهتر خواهد بود و مشکلاتی که با بازی با ویدئو پروژکتورهای بی‌کیفیت روبه‌رو هستید کمتر و در مواردی حذف خواهد شد.

 

بهترین ویدئو پروژکتور های بازی

همانطور که می دانید در چند سال اخیر به دلیل جذابیت بازی در صفحات بزرگ، تقریبا تمام برندهای نام آشنا ویدئو پروژکتور محصولات با کیفیت بالایی در زمینه بازی ارائه کرده اند. ما در اینجا چند مدل از پرفروش ترین ویدئو پروژکتورهای بازی حرفه ای را نام خواهیم برد تا انتخاب برای شما راحت تر باشد.

ویدئو پروژکتور بنکیو BENQ TK700STi  این ویدئو پروژکتور 4K تنها در فاصله 1.8 متری ،به راحتی تصاویر 4K بزرگتر از 100 اینچ را نمایش  دهد.  علاوه بر این که تاخیر ورودی تا 16 میلی ثانیه بدون آسیب رساندن به تصویر 4K را امکان پذیر می کند، رنگ HDR زنده را در هر مقدار نور ، حتی در اتاق های روشن نمایش می دهد.

ویدئو پروژکتور بنکیو BENQ TK800M با رزولوشن 4K اولترا HD (UHD) و 8.3 میلیون پیکسل مجزا برای هر فریم در کنار فناوری XPR، با هدف افزایش هرچه بیشتر ظرافت، زیبایی و هماهنگی با سبک زندگی امروزی از فناوری نوین DLP تک DMD 0.47 اینچی بهره می‌برد. و گزینه ای بسیار مناسب برای بازی و سینمای خانگی است.

فضای اصلی خانه خود را برای تمام سرگرمی های خانگی و تجربه های فراموش نشدنی  با ویدئو پروژکتور اپسون TW5700 مجهز کنید.  از صدای قدرتمند بلندگوی داخلی 10 واتی لذت ببرید  ، تصاویر فوق العاده روشن و در عین حال رنگارنگ را نمایش می دهد. این ویدئو پروژکتور Full HD  حتی در اتاق های نشیمن روشن، تصویری با کیفیت را ارئه می دهد.

با ویدئو پروژکتور اپتما   OPTOMA UHD35  در دنیای بازی های Ultra HD ، بازی های زنده، نمایش های تلویزیونی و فیلم ها غرق شوید. UHD35 با شدت روشنایی 3600 انسی لومن ، تاخیر ورودی بسیار کم 4.2 میلی ثانیه و نرخ رفرش بالای 240 هرتز، تصاویر با کیفیت سینمایی  چشمگیری ارائه می دهد. و  دستگاهی ایده ه آل برای بازی های آنلاین  است.

 

نظرات
 
 

قوانین ارسال نظر

 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.
 • محمد

  1400/12/14 08:58:06
  • 0
  • 1
  مقاله خوبی بود
  • مدیر سایت

   1401/02/04 10:19:03
   • 0
   • 0

   موفق باشید

تحویل سریع

آخرین مقالات

لیست قیمت و مشخصات ویدئو پروژکتور

مزایا و معایب ویدئو پروژکتور DLP

انواع لامپ ویدئو پروژکتور

نحوه اتصال آیفون به ویدئو پروژکتور

از کجا ویدئو پروژکتور خوب بخریم؟

همه چیز در مورد ویدئو پروژکتور سه بعدی

بهترین ویدئو پروژکتورهای هوشمند سال 2022

معرفی ویدئو پروژکتورهای جیبی برای موبایل

کاربرد کابل MHL

ویدئو پروژکتور جیبی برای چه مکان هایی مناسب است؟

بررسی بهترین ویدئو پروژکتورهای بازی


10 ویدئو پروژکتور سه‌بعدی پرفروش سال 2022

نمایشگرهای لمسی

REC 709  چیست؟

راهنمای انسی لومنز در ویدئو پروژکتور

واحدهای سنجش شدت روشنایی

راهنمای تعویض لامپ ویدئو پروژکتور

راهنمای خرید برد هوشمند

10 ویدئو پروژکتور کلاسی پرفروش سال 2021
 

10 ویدئو پروژکتور برتر اتاق کنفرانس

10ویدئو پروژکتور سینمای خانگی پرفروش سال 2021

کاربردهای ویدئو پروژکتور

چگونه با ویدئو پروژکتور تلوزیون ببینیم؟

برعکس کردن تصویر ویدئو پروژکتور

 
 
 

ویدئو پروژکتور اپسون

معرفی جدیدترین ویدئو پروژکتور 4K لیزری

CineBeam ال جی با فناوری اولترا شورت ترو در CSE 2019

ویدئو پروژکتور P1 Smart 4K اپتما در نمایشگاه CES 2019

پرده برداری شیائومی از Mi Home Projector Lite

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور کلاسی متناسب با نیاز و بودجه شما

مزایا و محدودیت های فناوری 3LCD

آشنایی با شرکت پاناسونیک

آشنایی با شرکت ژاپنی ان ای سی (NEC)

بهبود چشم گیر کیفیت ویدئو پروژکتور های 4K اولترا HD

ویدئو پروژکتورهای لیزری اپسون

ویدئو پروژکتورهای سینمای خانگی 2100 و 2150 اپسون

چگونه طول عمر لامپ ویدئو پروژکتور را افزایش دهیم؟

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای سینمای خانگی

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور برای تماشای فیلم در فضای باز(سینمای روباز)

ویدئو پروژکتورهای سه بعدی چه مزایایی دارند؟

انتخاب ویدئو پروژکتور برای مساجد

تاریخچه شرکت اپسون

درگاه ها و کابل های قابل اتصال به ویدئو پروژکتور

تاریخچه شرکت بنکیو

ویدئو مپینگ چیست؟

راهنمای خرید ویدئو پروژکتور

تکنولوژی 3LCD چیست؟

 

 آی پروژکتور، اولین فروشگاه اینترنتی ویدئو پروژکتور در ایران

آی پروژکتور به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی ویدئو پروژکتور در ایران فعالیت خود را در سال 1393 آغاز نمود. آی پروژکتور زیر مجموعه شرکت «آرمان فراز تابان» است که با شماره ثبت 550500 در اداره ثبت اسناد شهر تهران به ثبت رسیده است.

در آی پروژکتور سعی کرده ایم با ایجاد تنوع بالا، قیمت مناسب و امکان مقایسه و بررسی انتخاب را برای مشتریان راحت نماییم. همچنین تلاش کرده ایم با اخذ مجوزهای مختلف اعتماد مشتریان را جلب نموده تا با خیال راحت راحت اقدام به خرید اینترنتی ویدئو پروژکتور نمایند. آی پروژکتور نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش برندهای مطرح ویدئوپروژکتور از جمله اپسون، پاناسونیک، اپتما، بنکیو، ویوسونیک، شیائومی و ... می باشد و کالا را مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به دست مشتریان نهایی ویدئو پروژکتور می رساند.